Jakie biuro podróży wybrać?

To pytanie zadaje się mnóstwo Polaków, którzy to dorocznie planują spędzenie jakiegoś urlopu – najlepiej w ciepłym i przyjemnym kraju. Cóż, głównym kryterium dla mieszkańców kraju nad Wisłą jest przede wszystkim oszczędność. Niedrogie wakacje All Inclusive Last Minute w Egipcie to szczyt marzeń dla wielu tradycyjnych polskich rodzin: Janusz + Grażyna + dzieciaki. Oczywiście jest to przerysowane, jednakowoż jak pokazują dane Państwowej Agencji Turystyki oraz GUS, Polacy niesłychanie chętnie wybierają opcje All Inclusive i częściej szukają wakacji tam, gdzie biuro podróży oferują pełne opcje żywieniowe.

Co z all inclusive?

Satyra dotykająca All Inclusive przekracza już pewien poziom krytyki, gdyż uderza w ludzi, którzy pomimo dość trudnej sytuacji finansowej chcą sobie pozwolić na względnie normalne życie. Wakacje z All Inclusive dają delikatny powiew luksusu i każde biuro podróży wie, iż jest to doskonała formuła organizacji wyjazdów dla swoich gości. Te delikatne miraże luksusowego życia są niesamowicie kuszące dla wielu osób z Polski, jak i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Kuriozalny obraz?

Taka mentalność? Pewnie tak i odczuwanie wielkiej niesprawiedliwości w związku z brakiem możliwości odbywania normalnych wakacji w trudniejszych czasach. Teraz kompensowanie tego przybiera niekiedy kuriozalny obraz. Najlepiej trzymają się te biura, które oferują tanie, wypasione i oczywiście wyposażone w All Inclusive wycieczki. Bez tego nawet lepiej nie startować. Trzeba też przyznać, że All Inclusive w dobrych hotelach jest często oferowane za autentyczne grosze!