Na jakich częściach ciała można wykonać makijaż trwały?

Makijaż trwały może mieć zastosowanie do różnych części twarzy (i nie tylko). W tym artykule skupimy się na kilku najpopularniejszych obszarach, zaczynając od brwi.

Makijaż trwały brwi i oczu

W makijażu permanentnym brwi śródskórna pigmentacja naśladuje wygląd włosów. Tworzy pięknie zarysowane brwi, dzięki czemu możesz np. uprawiać sport lub bezstresowo ocierać pot z czoła, nie martwiąc się, że coś się rozmaże.

Inną opcją jest eyeliner – od naturalnych, delikatnych kresek do bardziej zdecydowanej linii, wybór należy do Ciebie. Jedno jest pewne – decydując się na trwały eyeliner nie będziesz musiała nigdy więcej martwić się, że się rozmażesz. Co ciekawe, ta procedura jest popularna zarówno wśród klientów płci męskiej, jak i żeńskiej. Okuliści zalecają tę procedurę osobom uczulonym na konwencjonalny makijaż oraz osobom noszącym soczewki kontaktowe

Dziękujemy longline.pl za pomoc przy artykule.

Makijaż trwały warg

Konturówka do ust w wersji trwałej? To jest! Tak możesz na stałe zmienić rozmiar i kształt ust oraz – kolor. Ta procedura pomaga zapobiegać rozmazywaniu się szminki, i wbrew pozorom może zapewnić nawet bardzo naturalny wygląd, choć niektóre panie w istocie chcą bardziej wyrazistego efektu. Najważniejsze jest to, że w profesjonalnym gabinecie makijażu permanentnego można liczyć na naprawdę piękne, ostateczne wyniki i rezultaty!